Aktuality

Údržba komunikací 14.07.2023

Údržba komunikací

Pokud se o víkendu chystáte na delší dovolenou, mrkněte na tento seznam ulic. Zde bude v nejbližších dnech probíhat čištění silnic. Chtěli bychom vás proto poprosit, abyste auta zaparkovali tak, aby nebránily úklidu. Dopravní značení se instaluje až v pondělí, radši vám ale dáváme vědět už teď.

Prázdninový provoz pošty v Lysé 14.07.2023

Prázdninový provoz pošty v Lysé

Asi jste zaznamenali změny v souvislosti s pobočkami České pošty. Pro Lysou se ale aktuálně nic nemění. Jedinou výjimkou je její prázdninový provoz a s tím související sobotní uzavření pošty od 22. července do 26. srpna. Otevírací hodiny pošty pro prázdninový režim najdete v obrázku

Odstávky vody 29.06.2023

Odstávky vody

Z důvodu plánovaných prací na vodovodním řadu bude ve čtvrtek 20.7.2023 od 8:00 hod do 18:00 hod přerušena dodávka vody. 

Od 18:00 do 20:00 hod bude probíhat odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě. 

Jedná se o tyto ulice: K Borku, část Družštevní, Nová, Na Brůdku, Na Staré vsi, Dolejší, Dohalského sady, část Jiráskova, Krátká, Lidická, Palackého, Ve Vilách, Ve Višňovce, část Na Vysoké mezi, část Vrchlického

Cisterny s vodou budou přistaveny u křižovatky ulic Nová / Palackého a u křižovatky ulic Palackého / Jiráskova.


Prosba o spolupráci 24.06.2023

Prosba o spolupráci

Vážení spoluobčané, chtěli bychom vás požádat o spolupráci při odevzdávání papíru, plastu a plechovek ve sběrném dvoře a tímto usnadnit našim zaměstnancům následnou manipulaci s odevzdaným odpadem.

ZÍTRA UŽ PO SOJOVICKÉ 21.06.2023

ZÍTRA UŽ PO SOJOVICKÉ

Dobré zprávy pro všechny řidiče! Od zítřejších 07:00 hodin (čtvrtek 22.6. ráno) bude Sojovická ulice opět průjezdná. Chceme vám všem poděkovat za vaši trpělivost a pochopení během doby oprav.

NA KOLE DĚTEM POLABÍM 21.06.2023

NA KOLE DĚTEM POLABÍM

Charitativní cyklojízda. Cyklojízda je určena pro širokou veřejnost s cílem podpořit léčbu ONKOLOGICKY NEMOCNÝCH DĚTÍ. 

Polabská etapa startuje v neděli 25. 6. 2023 v 10:00 z Husova náměstí v Lysé nad Labem. Zde bude představena nadace, celý projekt, jeho cíle a důvod vzniku. V čele pelotonu pojede na vysokém kole Josef Zimovčák, desetinásobný mistr světa, účastník nejtěžších cyklotour – Tour de France, Giro d´Italia, Vuelty... Od začátku trasy poputuje s pelotonem zapečetěná kasička, kam může kdokoliv  na nadaci přispět. Dobrovolné startovné automaticky připadne do nadačního fondu. Nejedná se o závod, nýbrž o pohodovou cyklistickou vyjížďku. Zúčastnit se mohou všichni bez ohledu na věk a fyzickou kondici. Připojit i odpojit se je možné kdekoliv na trase. Peloton pojede průměrnou rychlostí okolo 15 km/h, na jeho bezpečí bude dohlížet doprovod Policie ČR, servisní a technickou pomoc zabezpečí vozidla a motocykly zajištěné organizátorem akce.

load