Aktuality

Uzavření živnostenského úřadu 11. - 13. 9. 08.09.2023

Uzavření živnostenského úřadu 11. - 13. 9.

Ze zdravotních důvodů bude od 11. 9. do 13. 9. 2023 uzavřen živnostenský úřad v Lysé nad Labem. Nejbližší živnostenské úřady v okolí jsou ve městech Nymburk, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a Český Brod. 

V tomto termínu nebudou dostupné také služby Czechpoint na městském úřadě. Nejbližší Czechpoint se nachází na pobočce České pošty v Lysé nad Labem. 

Děkujeme za pochopení.

Sběrný dvůr 04.09.2023

Sběrný dvůr

Sběrné dvory slouží jako odkladiště odpadu, který by se nevešel nebo nepatří do běžných popelnic a kontejnerů. Jejich provoz (z části) platí město ze svého rozpočtu. Náš sběrný dvůr je pro všechny obyvatele města Lysá nad Labem a jeho částí jako jsou Řehačka, Byšičky a také Dvorce. Odpady lze odevzdat na sběrném dvoře jen v případě, kdy je občan plátcem poplatku za odpady dle místní vyhlášky a poplatek uhradil. Naopak živnostníci a firmy musí jako právnické osoby zaplatit za odevzdání odpadu poplatek. Zpětně odebírané výrobky lze odevzdat na sběrném dvoře zdarma bez ohledu na místo bydliště občana. Patří mezi ně elektrozařízení, baterie, pneumatiky.

Nebezpečí na cestách 03.09.2023

Nebezpečí na cestách

Zítra vyrazí děti opět do škol a s tím je spojené i nebezpečí na cestách. Máme pro vás několik návrhů na bezpečnější cestu do školy. Pokud nutně nemusíte v exponovaném čase projíždět ul. Komenského, vyhněte se jí nebo využijte jiný dopravní prostředek.

Hledáme zahradníka nebo zahradnici 21.08.2023

Hledáme zahradníka nebo zahradnici

Nově založené Technické služby našeho města rozšiřují svůj tým. Jestli vás baví práce o zeleň a splňujete podmínky uchazeče, přihlaste se do výběrového řízení. Přihlášky a svůj životopis můžete posílat do 15. 9. 2023. Nástup je možný ihned. 

Aktuálně z ČSA 16.08.2023

Aktuálně z ČSA

Pokud vše půjde podle plánu a počasí nám bude přát, v pondělí položíme asfalt a od úterý by se mohlo po ulici Československé armády opět jezdit. Prodloužení uzavírky oproti původnímu plánu by tak bylo o necelé dva dny. Tímto děkujeme všem za trpělivost!

1 2 3 4 5 6 [...] 13 starší
load