VÝZVA PRO OBČANY

Návrhy na udělení vyznamenání města Lysá nad Labem

Městská vyznamenání jsou výrazem ocenění významných úspěchů jednotlivců i organizací. Udělují se za významnou a dlouhodobou práci pro město, za významné úspěchy v různých oborech, za vynikající reprezentaci města nebo státu, za hrdinské činy a statečnost, za přínos pro rozvoj kulturního, společenského a sportovního života v Lysé nad Labem a dále za zásluhy o město nebo k poctě významné návštěvy ve městě. V roce 2019 se budou udělovat již po jedenácté. Navrhnout udělení vyznamenání může každý občan nebo organizace se zdůvodněním. Tedy i Vy. Váš návrh můžete předložit na přiloženém formuláři, případně napsat volnou formou se stejným obsahem. Formulář najdete též na webových stránkách města. Případné dotazy Vám zodpoví referentka odboru školství, sociálních věcí, zdravotnictví a kultury Jitka Petrová, tel. 325 510 280. Vaše návrhy očekáváme do 30. 1. 2019. Návrhy odevzdávejte na podatelnu MěÚ Lysá nad Labem nebo zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přílohy ke článku