ÚSPORNÁ OPATŘENÍ VE VEŘEJNÉM OSVĚTLENÍ

Screenshot 2023 01 20 at 13 59 53

Vypnuli jsme část lamp ve vybraných ulicích, abychom ušetřili peníze za energie. Postupně nastavujeme opatření, která městu pomohou snížit náklady na energie. Jak už víte, vypínáme osvětlení v jednotlivých ulicích tak, aby byla zachována bezpečnost obyvatel. V ulicích se starými lampami se sodíkovými výbojkami testujeme vypnutí jedné elektrické fáze.

Vypnuli jsme část lamp v těchto ulicích:

Na Výsluní, Brigádnická, Lipová, V Zátiší, Na Mlíčníku, Klicperova, Růžová, Skupova, Za Koncem, Tylova, Mladá, Dvořákova, Na Zemské stezce, Obchodní, Průmyslová, Komenského, Ke Skále, Jaromírovy sady, Lom, Ve Skále, Hrabanov, Rybízová, Jahodová, Třešňová, Šmeralova, Mánesova, Veleslavínova, Na Písku, Zámecká, Žižkova, Šporkova a část Šmeralova.

Dále byla odpojena každá druhá lampa na nadjezdu a v parku Štěpánky Rohanové. U některých LED lamp pak byl snížen příkon.

Prosíme, dejte nám vědět, jestli je pro vás v těchto ulicích míra osvětlení i po zavedení opatření dostatečná. Abychom vám to zjednodušili, můžete nám dát zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto jednoduchého on-line dotazníku.


Vytvořeno 20.1.2023 13:54:20 | přečteno 813x | michaela.kralova
load