PŘIJĎTE SI ZATANČIT NA HASIČSKÝ PLES

Naši hasiči vás zvou na tradiční ples, který se bude konat v pátek 3. února na Výstavišti Lysá nad Labem. Nenechte si to ujít! Vstupenky je možné zakoupit v prodejně LUCO nebo každé pondělí od 18 hodin v hasičárně.

A co ples městský?
Pokud jste se těšili i na městský ples, musíme vás bohužel letos zklamat. Ples města letos nebude. Nejsou za tím tentokrát úspory, ale před volbami nikdo na výstavišti nezamluvil termín, a když nastoupilo nové vedení města a o ples se začalo zajímat, bohužel už výstaviště mohlo nabídnout jenom samé nevyhovující termíny - o jarních prázdninách, kdy spousta Lysáků odjíždí, nebo hned po výstavě psů, kdy prostor nebude dostatečně vyvětraný a následně vytopený. To by si asi nikdo pořádně neužil. Vzhledem k tomu, že se konaly volby, čekalo se na konzultaci ohledně této akce až s vedením, které vzešlo z voleb, protože rozpočet roku 2023 by byl už v jejich režii. Je to nešťastná souhra více okolností.

Tradici plesů chceme ale rozhodně zachovat, a proto už nyní vyjednáváme o ideálním termínu pro rok 2024.

Vytvořeno 20.1.2023 13:00:25 | přečteno 104x | michaela.kralova