Představujeme dvě nové vedoucí na úřadě

dsc 0759   Edited   Edited

Máme za sebou rozdělení dalšího velkého odboru na dva menší a od 1. října se můžete těšit na dvě nové vedoucí. Rádi bychom vám je teď představili.


Odbor sociálních věcí povede od října Kamila Kuchařová, kterou z úřadu již znáte. Na sociálním odboru našeho města pracuje od roku 1995. Jejím cílem je udržet a stále zlepšovat úroveň práce odboru a námi poskytovaných služeb. Chtěla by, aby v sociální oblasti, byla Lysá nad Labem městem přívětivým pro všechny věkové kategorie, od dětí po seniory. Mottem její práce by mohl být citát Chico Xaviera „I když se nikdo nemůže vrátit a začít znovu, každý může začít znovu a vytvořit nový konec.“ 

Odbor školství, kultury a sportu povede Zdeňka Tichá, která k nám přichází ze Staré Boleslavi. A co o sobě říká ona sama? "Ve své profesní kariéře jsem prošla sférou akademickou, privátní i státní samosprávy, od roku 2020 dosud jsem vybudovala a vedla Informační a kulturní centrum ve Staré Boleslavi. V každém ze svých působišť jsem získala nové zkušenosti a znalosti v oblastech školství, kultury i sportu, které nyní budu moci s radostí a láskou uplatnit v Lysé nad Labem, ve městě, kde jsem vyrůstala, chodila do školy, a které mám ráda." 

Vytvořeno 12.9.2023 17:55:26 | přečteno 933x | michaela.kralova
load